close
تبلیغات در اینترنت
نماز جمعه شهرستان بافت 23 مهرماه 95 نماز جمعه شهرستان بافت 23 مهرماه 95

آخرین ارسال های انجمن


عنوان پاسخ بازدید توسط
7 559 yasser

نماز جمعه شهرستان بافت 23 مهرماه 95

نماز جمعه شهرستان بافت 23 مهرماه 95

 

خطبه‌های نماز جمعه شهرستان بافت به امامت حجت‌الاسلام حاج‌آقا مهدی زاده امام‌جمعه محترم شهرستان بافت مورخ 23/07/95

بسمه‌تعالی

«عده‌ای به دنبال تغییر چهره جمهوری اسلامی یعنی استکبارستیزی هستند»

خطیب جمعه شهرستان بافت ضمن دعوت به تقوای الهی و تسلیت ایام حزن و اندوه شهادت سرور و سالار شهیدان ویاران باوفایشان بیان کردند: امروز روز ورود اسرا به کوفه است، روزی که بچه‌های سید الشهداء را به چوب و آهن بستند و غل و زنجیر کردند. این نتیجه استحاله اسلام است، عده‌ای از یاران امیرالمؤمنین را استحاله کردند، اسلام را استحاله کردند، که نتیجه آن شهادت سیدالشهداء و اسارت فرزندان ایشان بود. آمریکا نیز به دنبال استحاله انقلاب و اسلام در ایران است آمریکا به دنبال به وجود آمدن سال 61 هجری در کشور است.

همچنین امام‌جمعه شهرستان در ادامه گفتند: آمریکا می‌خواهد با ولایت ستیزی در کشور چهره‌ی نظام را در دنیا استحاله کند، چهره‌ی نظام استکبارستیزی است، الگوی نظام ظلم‌ستیزی است، همان چیزی در کربلا موج می‌زد، اما آمریکا می‌خواهد به‌وسیله‌ی مذاکره به‌وسیله دست دادن، لبخند زدن‌ها این روحیه را بگیرد و به دنیا بگوید که بعد از 37 سال مقاومت ایران در مقابل آمریکا چطور مجبور شد به آمریکا دست بدهد، چگونه مجبور شد مذاکره بکند و دیدید آخر ایران تسلیم شد.

حجت‌الاسلام مهدی زاده در پایان ابراز داشتند: هدف دوم آمریکا برای استحاله کردن انقلاب از بین بردن باورهای دین در کشور است. این‌که ایثار را از بین ببرد، شهادت طلبی را از بین ببرد، روحیه فداکاری را از بین ببرد. یک عده بشوند بنده‌ی دنیا، یک عده با دنیاپرستی به دنبال تغییر جمهوری اسلامی باشند. یعنی ایثار نباشد، استکبارستیزی نباشد، ول انگاری فرهنگی در کشور راه بیافتد تا آمریکا به اهدافش برسد.      اما بدانند که ملت ایران اسلامی هرگز چون اهل کوفه نخواهند بود و تاآخرین‌نفس دست از ولایت‌پذیری و استکبارستیزی نخواهند برداشت.

تعداد برادران 620 نفر و تعداد خواهران 440 نفر بود،همچنین سخنران بین دونماز نداشتیم.