close
تبلیغات در اینترنت
نماز جمعه شهرستان بافت 10 دی ماه 95 نماز جمعه شهرستان بافت 10 دی ماه 95

آخرین ارسال های انجمن


عنوان پاسخ بازدید توسط
7 559 yasser

نماز جمعه شهرستان بافت 10 دی ماه 95

نماز جمعه شهرستان بافت 10 دی ماه 95

 

بسمه‌تعالی

خطبه‌های نماز جمعه شهرستان بافت به امامت حجت‌الاسلام حاج‌آقا مهدی زاده امام‌جمعه محترم شهرستان بافت مورخ 95/10/10

«اگر فتنه‌ای تکرار شود دیگر حصری در کار نخواهد بود و قطعاً این بار ملت گردن‌ها را خواهد شکست.»

امام‌جمعه شهرستان بافت حجت‌الاسلام مهدی زاده ضمن تشکر از حضور مردم در خلق حماسه 9دی بیان کرد: امسال 9دی الحمدالله باعظمت و شکوه خاصی در تمام کشور برگزار شد 9دی را می‌توان تقابل حزب‌الله با حزب شیطان نامید. که قرآن کریم در سوره‌ی مجادله آیه 16 شاخصه‌های حزب شیطان را بیان می‌کند. ای پیامبر آیا نمی‌بینی کسانی ولایت قومی را پذیرفته‌اند که خدا بر آن‌ها غضب کرده است. اولین نشانه‌ی حزب شیطان پذیرفتن و قبول کردن ولایت قومی است که خدا آن قوم را غضب کرده است. حال شما ببینید روی کره‌ی زمین منحوس‌تر از آمریکا و اسرائیل وجود دارد. که این افراد یعنی فتنه گران توطئه‌های استکبار را همراهی کردند با این قوم خبیث و جنایت‌کار همراه شدند، پیاده‌نظام آن‌ها شدند و ولایت آن‌ها را پذیرفتند. و این‌گونه برای کشور هزینه درست کردند. به حدی که تا زمان 25 بهمن 88 هفده(17) تظاهرات علیه نظام و رهبری انجام دادند. در ماه مبارک رمضان علناً روزه‌خواری کردند تا به عاشورا رسید و به سیدالشهدا نیز اهانت کردند و شدند حزب شیطان، این حزب شیطان‌اند «أُولَئِكَ حِزْبُ الشَّيْطَانِ أَلَا إِنَّ حِزْبَ الشَّيْطَانِ هُمُ الْخَاسِرُونَ»(مجادله 19). در مقابل شما ملت که حماسه 9دی را خلق کردید و جلوی فتنه را گرفتید از مصادیق حزب‌الله هستید «أُولَئِكَ حِزْبُ اللَّهِ أَلَا إِنَّ حِزْبَ اللَّهِ هُمُ الْمُفْلِحُونَ»(مجادله 22).

همچنین خطیب جمعه بافت در ادامه به پیام‌های حماسه 9دی امسال اشاره کرد و گفت: بصیرت شما در تجدید خلق حماسه 9دی 2 نکته به همراه دارد؛ نکته اول 2 پیام دارد؛ پیام اول به نفوذی‌های داخل و بی‌بصیرت‌های نفوذی: این ملت علی‌رغم تمام مشکلات اقتصادی، پای انقلاب خود، پای ولایت و پای نظام در سرحد شهادت ایستاده‌اند. اگر فتنه‌ای تکرار شود جرثومه‌های فساد بدانند دیگر حصری در کار نخواهد بود قطعاً این بار ملت گردن‌ها را خواهد شکست. پیام دوم به ایادی خارجی و استکبار جهانی که به دنبال نفوذ در داخل‌اند و بانفوذ به دنبال براندازی نظام هستند. اگر گزندی بر این نظام وارد شود بدانند این ملت همان‌طور که در سوریه و عراق توسط فرزندان خود که مدافعان حرم هستند، شمارا شکست خواهند داد و دنیای شمارا بر سرتان خراب خواهند کرد.

حجت‌الاسلام مهدی زاده در نکته‌ی دوم از عرایض خود خطاب به مسئولین نظام گفت: به وجود آمدن فتنه‌ی 88 نتیجه‌ی دوستی با آمریکا و شیطان بزرگ است. مسئولان ما باید از واقعه فتنه‌ی 88 عبرت بگیرند. مسئولین ما باید توجه داشته باشند. کسانی که فکر می‌کنند آمریکا فرشته‌ی نجات است باید بدانند استکبار جهانی از این ملت، از این نظام، از فرماندهی کل قوا زخم‌ها خورده و به خاطر زخم‌های عمیقی که خورده کینه‌ی این نظام را در دل دارد، لذا فریب لبخندهایش را نخورید و مطیع ولایت باشید. که حضرت آقا در تفسیر آیه 52 سوره مبارکه فرق فرمودند:«فَلَا تُطِعِ الْكَافِرِينَ وَجَاهِدْهُمْ بِهِ جِهَادًا كَبِيرًا» یعنی اطاعت نکردن از کفار و دشمنان خدا تبعیت نکردن از دشمن در میدان‌های مختلف در میدان سیاست در میدان اقتصاد در میدان فرهنگ و هنر، این جهاد کبیر است.

امام‌جمعه شهرستان بافت در پایان ابراز داشت: این را مسئولین جدی بگیرند و دقت کنند‌ که عمل آن‌ها زیر ذره‌بین و چشمان نافذ این ملت خواهد بود و هر کس بخواهد از حریم ولایت جدا شود، ملت ایران او را از قطار انقلاب بیرون خواهد کرد.

تعداد برادران 790 نفر و تعداد خواهران 640 نفر بود و سخنران پیش از نماز و بین دونماز نیز نداشتیم.