close
تبلیغات در اینترنت
حضور خطیب جمعه بافت در مراسم ترحیم حجت‌الاسلام‌والمسلمین هاشمی رفسنجانی حضور خطیب جمعه بافت در مراسم ترحیم حجت‌الاسلام‌والمسلمین هاشمی رفسنجانی

آخرین ارسال های انجمن


عنوان پاسخ بازدید توسط
7 559 yasser

حضور خطیب جمعه بافت در مراسم ترحیم حجت‌الاسلام‌والمسلمین هاشمی رفسنجانی

حضور خطیب جمعه بافت در مراسم ترحیم حجت‌الاسلام‌والمسلمین هاشمی رفسنجانی

امام‌جمعه شهرستان حجت‌الاسلام مهدی زاده در مراسم ترحیم حجت‌الاسلام‌والمسلمین هاشمی رفسنجانی که در مسجد صاحب‌الزمان(عج) بافت برگزار شد، حضور پیدا کردند. مورخ 95/10/22

 

بسمه‌تعالی

حجت‌الاسلام مهدی زاده خطیب جمعه شهرستان بافت ضمن تسلیت درگذشت حجت‌الاسلام‌والمسلمین هاشمی رفسنجانی بیان داشت: هاشمی رفسنجانی آن مجاهد نستوه که طی سال‌های سخت مبارزه علیه رژیم ستم‌شاهی چون دیگر طلایه‌داران نظام مقدس جمهوری اسلامی حقیقتاً نقش وافری را در ایجاد نهضت روح خدا، روح‌الله، امام فقید ایفا کردند. شخصیتی که علی‌رغم تمام شکنجه‌های وحشیانه زندان‌های مخوف ساواک پایداری و ایستادگی کرد و نتیجه این پایداری‌ها و ایستادگی‌ها پیروزی انقلاب اسلامی در سال 57 شد. شخصیتی که می‌توان از بدو انقلاب با مسئولیت‌های عمده ایشان شناخت.

همچنین امام‌جمعه بافت در ادامه ابراز کرد: اما در سال‌های اخیر اختلاف‌نظرها و اختلاف برداشت‌هایی با ولایت و امام داشتند و افرادی که به دنبال دوقطبی کردن کشور هستند، حاکمان دوقطبی، خناسان و کاسبان فتنه که حضرت آقا روحی فدا در پیام تسلیت به این مطلب اشاره‌ای داشتند، قصد داشتند از این اختلاف‌نظرها و اختلاف برداشت‌ها شکافی بین ایشان و حضرت آقا ایجاد کنند. اما هوش و ذکاوت آقای هاشمی رفسنجانی و مهم‌تر از آن رهبری حکیمانه‌ی رهبر معظم انقلاب اسلامی مانع از این توطئه و دسیسه شد و جلوی فتنه‌ی دیگر را گرفت.

وی افزود: دیروز مشاهده کردیم که در تشییع‌جنازه ایشان چه اتفاق‌نظری بود و از تمام اقشار و گروه‌ها بدون هیچ نگاه سیاسی شرکت کردند. ان شاء الله این وفاق و همدلی، این همبستگی و اتحاد که دیروز حقیقتاً شاهد بودیم، استمرار و ادامه داشته باشد، آن‌هم در استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی و تبعیت از فرامین ولی امر مسلمین آیت‌الله الامام خامنه‌ای روحی فدا.

حجت‌الاسلام مهدی زاده در پایان ضمن تسلیت مجدد ارتحال حجت‌الاسلام‌والمسلمین هاشمی رفسنجانی از خداوند منان برای یار دیرین امام و رهبری طلب رحمت و مغفرت کردند.