close
تبلیغات در اینترنت
نماز جمعه شهرستان بافت 8 بهمن ماه 95 نماز جمعه شهرستان بافت 8 بهمن ماه 95

آخرین ارسال های انجمن


عنوان پاسخ بازدید توسط
7 559 yasser

نماز جمعه شهرستان بافت 8 بهمن ماه 95

نماز جمعه شهرستان بافت 8 بهمن ماه 95

 

بسمه‌تعالی

خطبه‌های نماز جمعه شهرستان بافت به امامت حجت‌الاسلام حاج‌آقا مهدی زاده امام‌جمعه محترم شهرستان بافت مورخ 95/11/08

«ارتباط خانواده‌ی مسئولین با مفسدین اقتصادی بی‌اعتمادی به‌نظام را در پی خواهد داشت.»

امام‌جمعه شهرستان بافت حجت‌الاسلام مهدی زاده ضمن عرض تسلیت حادثه‌ی دل‌خراش پلاسکو بیان داشت: آنچه جای تأسف و تألم است، فروریختن و خاموش شدن چراغ کسب این قطب پوشاک‌های مدرن نیست، که ان شاء الله می‌توان به همت مسئولان بهتر از قبل آن را احیاء کرد. بلکه آنچه دل همه‌ی ایرانیان و انسان‌های باعاطفه را سوزاند، آتش برافروخته‌ای بود که دلاور مردان پرافتخار آتش‌نشانی را در کام خود فروبرد.     

امام‌جمعه بافت در ادامه ضمن گرامی داشت آغاز دهه فجر ابراز کرد: یکی از ویژگی‌های بزرگ انقلاب اسلامی با سایر انقلاب‌هایی که تشکیل می‌شود در دنیا این است که انقلاب‌هایی که در دنیا به راه می‌افتد بعد از یک مدت اکثراً مادی می‌شوند، تغییر طبقه‌ی زندگی می‌دهند و به افراد مرفه و خوش‌گذران تبدیل می‌شوند، اما انقلاب اسلامی این‌گونه نیست از همان روز اول تا به امروز قوی‌تر، انقلابی‌تر به برکت دو عامل وارد شدند؛ یک هویت دینی، چراکه ماهیت این انقلاب دینی است. البته تعداد کمی هستند که از انقلاب خسته شدند، رنگ عوض کردند و تغییر طبقه‌ی زندگی دادند و مرفه شدند. که توی این انقلاب کم‌اند اما همان کم هم زیاد است و باعث بی‌اعتمادی ملت خصوصاً اگر خانواده‌ی مسئولین باشد.

ایشان خاطرنشان کرد: مردم وقتی بفهمند که برادر و دستیار رئیس‌جمهور جناب آقای فریدون با مفسدین مالی و اقتصادی ارتباط داشته باشد، این‌که ابر بدهکاری چون دانیال زاده با برادر رئیس‌جمهور ارتباط داشته باشد و وقتی این مفسد یک‌منزل 14 میلیارد تومانی برای خانم فریدون می‌خرد، این بی‌اعتمادی به‌نظام است. لذا اولاً؛ از رئیس‌جمهور محترم که مدعی است من یک حقوق‌دانم، این توقع و انتظار می‌رود که شخصاً دستور دهد به پرونده‌ی برادرش رسیدگی شود. اگر ثابت شد که تخلفی صورت گرفته، بگذارد تا با او برخورد شود و اگر رفع اتهام شد، از آبروریزی افراد جلوگیری شود.

وی افزود: جناب آقای رئیس‌جمهور وقتی‌که در کابینه‌ی شما وزرای چند هزارمیلیاردی وجود داشته باشد، وقتی حقوق‌بگیران نجومی وجود داشته باشند و شما شعار مبارزه‌ی با فساد ، شما شعار این‌که من باکسی در مبارزه‌ی با فساد عقد اخوت نخوانده‌ام، این دو مسئله هیچ همخوانی باهم ندارند. ثانیاً؛ ضمن تقدیر و تشکر از دستگاه قضا که حقیقتاً در مقابله با فساد اقتصادی و مبارزه‌ی با فیش‌های نجومی واردشده است، انتظار می‌رود از خط مستقیم استقلال و عدالت خارج نشود. در برخورد با مفاسد و کسانی که اهداف انقلاب را به حاشیه می‌کشانند، حتی اگر از خانواده‌ی مسئولین باشد برخوردی قاطع داشته باشند.

حجت‌الاسلام مهدی زاده در پایان از تلاش فرماندار نسبت به مسئله‌ی گردش گری خبر تشکر کرد و گفت: ان شاء الله این کلنگ زنی وجهه‌ی تبلیغاتی نداشته باشد و رها بشود. نسبت به کارخانه‌ی کرک نیز همت بشود، که بالغ‌بر دو سال دائم قول بازگشایی را می‌دهید اما متأسفانه تابه‌حال هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

همچنین ایشان از سازمان آتش‌نشانی و آتش‌نشانان ایثارگر، شجاع و غیور کشور و نیز آتش‌نشانان شهرستان بافت تشکر ویژه کردند. که این تشکر همراه با اهداء گل و لوح تقدیر به این عزیزان بعد از نماز جمعه بود.

تعداد برادران 890 نفر و تعداد خواهران 720 نفر بود و سخنران پیش از نماز و بین دونماز نیز نداشتیم.