close
تبلیغات در اینترنت
نماز جمعه شهرستان بافت 22 اردیبهشت ماه 96 نماز جمعه شهرستان بافت 22 اردیبهشت ماه 96

آخرین ارسال های انجمن


عنوان پاسخ بازدید توسط
7 559 yasser

نماز جمعه شهرستان بافت 22 اردیبهشت ماه 96

نماز جمعه شهرستان بافت 22 اردیبهشت ماه 96

 

بسمه‌تعالی

خطبه‌های نماز جمعه شهرستان بافت به امامت حجت‌الاسلام مهدی زاده امام‌جمعه شهرستان بافت  مورخ 22/02/96

«سند 2030 تغییر رفتار جمهوری اسلامی است

حجت‌الاسلام مهدی زاده امام‌جمعه بافت در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک نیمه شعبان و روز سربازان گمنام امام زمان(عج) بیان داشت: سربازان گمنام امام زمان(عج) در تمام دوران انقلاب اسلامی با مجاهدات‌های خاموش و هوشمندانه خود، همه‌ی عرصه‌های سخت و طاقت‌فرسا در مبارزه‌ی با عمال و ایادی استکبار و شیطنت‌های داخلی و خارجی، نقش مؤثر در اقتدار نظام و تأمین امنیت کشور داشتند.

همچنین خطیب جمعه بافت به یکی از فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع معلمان اشاره کرد و گفت: یکی از مسائل بسیار مهم و حساس که گلایه‌مندی حضرت آقا را از شورای عالی انقلاب فرهنگی به همراه داشت، امضای قرارداد ذلت‌بار و ننگین سند به‌اصطلاح 2030 یونسکو است. سند 2030 یونسکو را به‌جرئت می‌توان کاپینالاسیون فرهنگی آموزش نامید، چراکه در آن سند مسئله‌ی هم‌جنس‌گرایی مطرح می‌شود که این گروه شیطانی در ایران می‌توانند کلاس آموزشی داشته باشند. سندی که مسائل آموزش جنسی کودکان را حق آنان می‌داند، آموزش جنسی را در مدارس یک قانون بدانند. این‌قدر ذلت این‌قدر به دنبال بی‌غیرتی بودن، در عوض از مسائل دینی و قرآنی در مدارس منع شویم.

وی افزود: مسئولین نظام اسلامی! این را چه می‌توان نام نهاد؟ آیا از این نفوذ واضح‌تر، این دقیقاً همان هشداری است که حضرت آقا فرمود: (هدف بلندمدت دشمن تغییر اصل نظام اسلامی است، وقتی دیدند نمی‌توانند، گفتند؛ تغییر رفتار جمهوری اسلامی)، این سند تغییر رفتار نظام جمهوری اسلامی است. حال مسئولین اعلم می‌کنند بعدازاین که لو رفت، آن‌هم بعدازاین که حضرت آقا گلایه‌مندی خود را اعلم کردند، اعلام می‌کنند چارچوب‌های 2030 الزام‌آور نیست، این چه حرفی است، وقتی‌که امضاء شد یعنی تمام بندهای آن را باید اجرا بکنیم، این یعنی ننگ. حال باید گفت ما از مسئولین گلایه‌مندیم، علی‌رغم ادعای دفاع از حقوق شهروندی که اطلاع حق مردم است چرا این سند را محرمانه امضاء کردند، ثانیاً همان‌طور که رهبر معظم فرمودند ما تسلیم آن نمی‌شویم، بدانند این ملت غیرتمند هستند و به‌هیچ‌وجه زیر بار چنین قرارداد ذلت باری نخواهند رفت.

حجت‌الاسلام مهدی زاده در ادامه اشاره‌ای به انتخاب کرد و بیان داشت: مردم باید در انتخابات حضور حداکثری داشته باشند چراکه حضور حداکثری استحکام نظام را به همراه خواهد داشت. هرچه قدر حضورداشته باشند عزت و اقتدار ملی کشور بالا می‌رود و دشمن قسم‌خورده را ناامید خواهد کرد. البته حضور حداکثری کافی نیست، باید به دنبال اصلح بود. اصلح کسی است که؛ التزام عملی به ولایت‌فقیه داشته باشد. ولایتمدار باشد نه ولایت شعار. دوم؛ اصلح باید بصیر باشد، دشمن‌شناس باشد و دشمن را بشناسد، دشمنی که در کمین کشور و نظام نشسته. سوم؛ نگاه به درون داشته باشد، به دنبال رفع مشکلات بیکاری باشد، محرومیت زدا باشد و به دنبال محرومین، نه این‌که با رأی محرومین رئیس شود اما به دنبال اشرافی گری و قشر بی‌درد جامعه باشد.

امام‌جمعه بافت در پایان تذکراتی به هیئت اجرایی و هیئت نظارت انتخابات داد و گفت: در صیانت و حفظ آرا کوشا باشند. رأی مردم حق‌الناس است، مواظب این حق‌الناس باشند. هیئت نظارت چشم تیزبین و ذره‌بین این ملت‌اند، پس باید به‌خوبی از این حق‌الناس مردم صیانت کنند و باکسانی که امنیت انتخابات را به حاشیه می‌کشانند برخورد کنند. طبق هشدار رهبری هر کس بخواهد علیه امنیت کشور قیام کند، برخوردی سخت و سیلی محکم خواهد خورد.

تعداد برادران 980 نفر و تعداد خواهران 800 نفر بود و سخنران قبل و بین دونماز نیز نداشتیم.