close
تبلیغات در اینترنت
نماز جمعه شهرستان بافت 29 اردیبهشت ماه 96 نماز جمعه شهرستان بافت 29 اردیبهشت ماه 96

آخرین ارسال های انجمن


عنوان پاسخ بازدید توسط
7 567 yasser

نماز جمعه شهرستان بافت 29 اردیبهشت ماه 96

نماز جمعه شهرستان بافت 29 اردیبهشت ماه 96

 

بسمه‌تعالی

خطبه‌های نماز جمعه شهرستان بافت به امامت حجت‌الاسلام مهدی زاده امام‌جمعه شهرستان بافت مورخ 29/02/96

«رئیس‌جمهوری که طرفدار اشرافی گری باشد، خودش هم فاسد خواهد شد

حجت‌الاسلام مهدی زاده امام‌جمعه بافت در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ضمن دعوت همگان به تقوای الهی بیان داشت: امروز روز 29 اردیبهشت‌ماه ملت ایران زیباترین جلوه‌ی دموکراسی و مردم‌سالاری دینی را به رخ می‌کشند. ملت شریف، بصیر و همیشه درصحنه کشورمان که در این چندساله، از روز اول پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون، بارها و بارها عظمت و اراده پولادین خود را به تمام دنیا نشان دادند.

وی افزود: مردمی که نسبت به معضلات و مشکلات عدیده اقتصادی از معیشت و اشتغال گرفته تا پدیده‌ی شوم فساد و قاچاق آن‌هم بعضاً توسط بعضی از نزدیکان دولت فعلی، از تضعیف بنیاد خانواده گرفته تا طلاق و حاشیه‌نشینی، سرقت و اعتیاد از مسئولین کشور گلایه‌مندند و از این‌که منویات و هشدارهای نجات‌بخش و حکیمانه مقام معظم رهبری در رفع این مشکلات مورد توجه مسئولین قرار نمی‌گیرد، سخت معترض  و ناراضی هستند.

حجت‌الاسلام مهدی زاده در ادامه تصریح کرد: ولی باز با همه این ناراحتی‌ها و تنگناها آنجایی که پای مصالح و منافع ملی، ارزش‌ها و آرمان‌های نظام در میان باشد، چون انتخابات 29 اردیبهشت به میدان می‌آیند و تا حد جان ایستادگی کرده و با حضور حداکثری درصحنه، به کوری چشم دشمنان تمام نقشه‌های آنان را نقش بر آب خواهند کرد. چراکه برنده اصلی در انتخابات خصوصاً انتخابات امروز یک نامزد خاص و یک جریان خاص نیست. برنده‌ی اصلی انتخابات همان‌طور که رهبر معظم انقلاب بارها فرمودند همین ملت ایران است. برنده اصلی انتخابات نظام جمهوری اسامی است و به برکت همین پیروزی و حضور مردم این بار هم به لطف خدا، بینی همه بدخواهان نظام به خاک مالیده خواهد شد.

همچنین خطیب جمعه بافت توصیه به انتخاب اصلح داشت و ابراز کرد: باید کسی را به‌عنوان مدیر اجرای  کشور انتخاب کنیم که حافظ فرهنگ اسلامی باشد، روحیه‌ی جهادی و خدمت گذاری بی‌منت داشته باشد، ولایت مدار باشد، مبارزه‌ی جدی با فقر، فساد و تبعیض داشته باشد، نه این‌که به‌جای برخورد با فاسدین اقتصادی از آن‌ها حمایت کند و آن‌ها را ذخیره انقلاب بداند. رئیس‌جمهوری که طرفدار اشرافی گری باشد خودش هم فاسد خواهد شد.

امام‌جمعه بافت در پایان توصیه‌ای به مردم و نامزدها کرد و گفت: نتیجه‌ی انتخابات هرچه باشد باید همه احترام بگذارند، همگان باید به قانون پایبند باشند، نتیجه‌ی قانونی انتخابات را بپذیرند و از گذشته چون سال 88 عبرت بگیرند که چگونه به دلیل تمکین نکردن به قانون توسط بعضی‌ها در سال 88 شیرینی انتخابات را به کام همگان تلخ کردند و خودشان نیز با فریب و دغل آمریکا از قطار پرسرعت انقلاب به بیرون پرت شدند و بغی کردند و مردم نیز در روز 9 دی با سیلی محکم، آن‌ها را وارد زباله‌دانی کردند.

تعداد برادران 610 نفر و تعداد خواهران 440 نفر بود و سخنران قبل و بین دونماز نیز نداشتیم.