close
تبلیغات در اینترنت
نماز جمعه شهرستان بافت 5 خردادماه 96 نماز جمعه شهرستان بافت 5 خردادماه 96

آخرین ارسال های انجمن


عنوان پاسخ بازدید توسط
7 567 yasser

نماز جمعه شهرستان بافت 5 خردادماه 96

نماز جمعه شهرستان بافت 5 خردادماه 96

 

بسمه‌تعالی

نماز جمعه شهرستان بافت به امامت حجت‌الاسلام علی مهدی زاده امام‌جمعه محترم شهرستان بافت مورخ 96/03/05

«جناب روحانی موضع حضرت آقا را در بحث فتنه و فتنه گران مطالعه کنید»

حجت‌الاسلام مهدی زاده خطیب‌جمعه شهرستان بافت ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان بیان داشت: ماه مبارک رمضان ماه مغفرت و آمرزش، ماه جود و کرم و بخشش و نیکوکاری است. ان شاء الله، با رعایت شئونات اسلامی به دنبال کسب رضای خداوند و رفع مشکلات و نیازهای مردم، بالاخص مستمندان باشیم.

امام جمعه شهرستان بافت ضمن تشکر از حضور مردم در انتخابات 29 اردیبهشت‌ماه بیان داشت: این انتخابات شکوه دیگری از عظمت نظام و مردم شریف ایران اسلامی را به رخ جهانیان کشاند، که می‌تواند آن را بزرگ‌ترین دستاورد نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و پیروز واقعی آن مردم بودند که بار دیگر با رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کردند و به‌نظام جمهوری اسلامی ایران آری گفتند و با این حضور بامعنای خود به تمام دنیا ثابت کردند تا آخر پای نظام خواهند ایستاد.

همچنین خطیب‌جمعه بافت چند نکته مهم را در رابطه با انتخابات بیان داشت: نکته اول؛ این انتخابات با امنیت کامل برگزار شد، این نشان‌دهنده ثبات سیاسی یک کشور است و مرهون زحمات و تلاش‌های نیروهای اطلاعاتی امنیتی اعم از؛ نیروی انتظامی و ارتش، سپاه و بسیج و دستگاه قضا دانست و یک پیام برای همه بیگانگان بالأخص ترامپ که به طمع پول‌های آل سعود دست به ایران هراسی زده است و آن پیام این است که؛ نیروهای امنیتی همان‌طور که اجازه وارد شدن خدشه ای به این انتخابات را توسط بدخواهان ندادند، اگر کسی یا کشوری بخواهد تعدی به این نظام داشته باشد با برخورد قاطع روبرو خواهد شد.

نکته دوم؛ این انتخابات و نتیجه آن، ‌که بلوغ سیاسی امت حزب‌الله را به نمایش گذاشت، علیرغم همه بی‌تدبیری‌ها و تخلفات که متأسفانه بعضی از مسئولین اجرایی آن را مرتکب شدند و نارضایتی‌های مهمی را به همراه داشت، اما این امت حزب‌الله به اهالی فتنه 88 فهماند که برای آنان مصالح نظام و انقلاب به کرسی‌های قدرت 4ساله ارجحیت دارد. باید تبریک گفت به 16 میلیون نفر که تسلیم نتیجه و قانون شدند و شکایت خود را با صبر و شکیبایی تقدیم مراجع قانونی کردند.

نکته سوم؛ اکنون‌که جناب روحانی منتخب مردم ایران است چه آن‌هایی که رأی دادند و چه آن‌هایی که رأی نداند چشم‌انتظار تحقق وعده‌ها و شعارهای روحانی هستند.

وی افزود: روحانی باید بداند که رأی مردم در این دوره رأی بسیار مهمی است چراکه بیش از 16 میلیون نفر اعتقاد به عدم توانایی او در اداره کشور دارند. حال او باید به همه 41 میلیون نفر توانایی خود را در عمل به وعده‌هایش ثابت کند. البته عمل به وعده‌ها نیازمند کار جهادی است. تحقق این وعده‌ها با چند ساعت کار اداری آن‌هم از داخل اتاق‌های کذایی پایتخت امکان‌پذیر نخواهد بود. باید از هم‌اکنون به دنبال تحقق شعارها باشد تا بعد از پایان دولت در چهار سال آینده به منتقدین دولت نگوید که من نگفتم و ما نمی‌توانیم.

نکته چهارم: جناب آقای روحانی در چند روز قبل در پیام تبریک از یک فتنه‌گر نام برد و تبریک به یکی از عاملین فتنه 88 را داد. باید گفت جناب روحانی شما حق ندارید نام کسی را ببرید که بغی کرده است و کشور را در سال 88 به حاشیه کشاند و توبه هم نکرد. یکی از شرایط ریاست جمهوری التزام عملی به ولایت‌فقیه است جناب روحانی موضع حضرت آقا را در بحث فتنه و فتنه گران مطالعه کنید.

در پایان امام‌جمعه بافت ضمن محکوم کردن جسارت و هتک حرمت به آیت‌الله شیخ عیسی قاسم بیان داشت: که دستگیری این عالم وارسته درواقع حمله به شرافت و حیثیت مسلمانان جهان است. اگر دست از این اهانت‌ها برندارند قطعاً در آتش فتنه‌ای که خود برافروخته خواهند سوخت و در پایان راهپیمایی هم در همین راستا برگزار شد.

تعداد برادران 860 نفر و تعداد خواهران 630 نفر بود و سخنران بین دونماز حجت‌الاسلام حاج‌آقا مقصودی و موضوع سخنرانی ایشان بیان احکام ماه مبارک رمضان بود.