close
تبلیغات در اینترنت
نماز جمعه شهرستان بافت 12 خردادماه 96 نماز جمعه شهرستان بافت 12 خردادماه 96

آخرین ارسال های انجمن


عنوان پاسخ بازدید توسط
7 559 yasser

نماز جمعه شهرستان بافت 12 خردادماه 96

نماز جمعه شهرستان بافت 12 خردادماه 96

 

بسمه‌تعالی

خطبه‌های نماز جمعه شهرستان بافت به امامت حجت‌الاسلام مهدی زاده امام‌جمعه شهرستان بافت  مورخ 12/03/96

«طلاب و مراجع تقلید با روشنگری اجازه اجرایی شدن سند 2030 را نخواهند داد

حجت‌الاسلام مهدی زاده امام‌جمعه بافت در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ضمن عرض تسلیت رحلت جانسوز امام خمینی(ره) بیان داشت: امام(ره)شخصیتی که بهترین مربی بود که هم سوز داشت، هم سواد و سلیقه، زیباترین منتظر بود. امام(ره) یک فرد نیست، یک کتاب است که باید جزء جزء آن خوانده شود. امام(ره) یک رهنمود است برای انقلاب و ملت انقلابی و نه‌تنها برای کشور ایران و نظام جمهوری اسلامی، بلکه برای تمام مسلمانان جهان. اگر 28 سال جای امام را خالی می‌بینیم اما شخصیت امام، راه امام، فکر امام در کالبد خلف صالحش امام خامنه‌ای روحی فدا قرار دارد. با شجاعت و تدبیر جهان اسلام را رهبری می‌کند و با همین روحیه‌ی انقلابی و استکبارستیزی‌اش استکبار جهانی جرئت نزدیک شدن به این کشور را ندارد و من‌بعد نیز نخواهد داد.

خطیب جمعه بافت به پایان پرونده‌ی انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و ابراز داشت: پرونده‌ی انتخابات  ریاست جمهوری علی‌رغم همه‌ی تخلفات فراوان با نظر شورای نگهبان بسته شد، که با تنفیذ حکم ریاست جمهوری توسط رهبر معظم مشروعیت پیدا می‌کند. تنفیذ حکم ریاست جمهوری توسط رهبری به این معناست؛ تا زمانی که رئیس‌جمهور در چارچوب قانون، آرمان‌های نظام و تابع منویات ولی‌فقیه باشد، از مشروعیت برخوردار است و الا به هر دلیل از چارچوب وظایف خود و آرمان‌های نظام فاصله بگیرد از مشروعیتش کاسته می‌شود و دولت او فرقی با حکومت طواغیت ندارد.

وی افزود: لذا اولاً؛ مهم‌ترین و اصلی‌ترین انتظاری که از ریاست جمهوری در دولت دوازدهم می‌رود، تبعیت محض از فرامین رهبر انقلاب و تأکید بر آرمان‌های نظام است. ثانیاً؛ جبران و اصلاح مواضع نادرست و بعضاً دشمن ‌شادکن رئیس‌جمهور منتخب که در تبلیغات انتخابات از خود نشان داد. ثالثاً؛ انتظار می‌رود دستگاه قضا طبق قولی که به ملت داده‌ است، برای حفظ حق‌الناس و اعتماد عمومی با متخلفین انتخابات برخوردی قاطع، دقیق و صحیح انجام دهند،‌ تا برای آیندگان درس عبرت شود.

حجت‌الاسلام مهدی زاده در ادامه اشاره‌ای به وقایع مصوبه‌ی سند 2030  داشت و گفت:  در جلسه‌ی مورخ 25شهریور95 هیئت دولت، اجرای سند 2030 الزامی می‌شود. در تاریخ 20آذر95 سند 2030 با حضور وزرای علوم و آموزش‌وپرورش و جمعی از مسئولان رونمایی می‌شود آن هم بدون توجه به مفاد ننگین این سند و این‌قدر بی‌تفاوتی در هیئت دولت، بالأخص از شخص رئیس‌جمهور در اجرایی شدن آن صورت می‌گیرد، که مقام معظم رهبری شخصاً در دوم اردیبهشت‌ماه امسال دستور توقف این سند را صادر می‌کند، اما متأسفانه از فاصله‌ی دوم اردیبهشت‌ماه تا 17 اردیبهشت بازهم هیچ اتفاقی از ناحیه‌ی دولت رخ نمی‌دهد و اجرای سند را موقف نمی‌کنند، که این بار با موضع‌گیری محکم رهبری و سخنرانی ایشان در جمع معلمان روبرو می‌شود که پس از رهبر معظم مراجع تقلید نیز موضع‌گیری و سخنرانی می‌کنند.

وی در پایان تصریح کرد: در سند 2020 ترویج بی‌دینی، اختلاط جنسی، هم‌جنس‌بازی و روسپی‌گری در ایران باید به رسمیت شناخته شود. در این سند مسائل جنسی بین کودکان باید مطرح شود که متأسفانه در بعضی مهدکودک‌ها آموزش داده می‌شود. حال جناب روحانی از موضع‌گیری مراجع آشفته می‌شود و مراجع را چند طلبه ساده بیان می‌کند. جناب آقای روحانی طلبه‌ای که درد دین داشته باشد ساده نیست، بلکه بصیرت و دغدغه‌ی دین دارد. طلبه‌ی ساده و بی‌سواد کسی است که وظیفه خود را نداند و نفهمد چه جنایتی با 2030 دچار نسل انقلابی ایران می‌شود و سکوت کند. یقین کنید طلاب و مراجع تقلید با روشنگری اجازه اجرایی شدن سند 2030 را نخواهند داد.

تعداد برادران 1040 نفر و تعداد خواهران 870 نفر بود و سخنران بین دونماز حجت‌الاسلام حاج‌آقا مقصودی و موضوع سخنرانی ایشان بیان احکام ماه مبارک رمضان بود.