close
تبلیغات در اینترنت
نماز جمعه شهرستان بافت 16 تیرماه 96 نماز جمعه شهرستان بافت 16 تیرماه 96

آخرین ارسال های انجمن


عنوان پاسخ بازدید توسط
7 567 yasser

نماز جمعه شهرستان بافت 16 تیرماه 96

نماز جمعه شهرستان بافت 16 تیرماه 96

 

بسمه‌تعالی

خطبه‌های نماز جمعه شهرستان بافت به امامت حجت‌الاسلام علیرضایی امام‌جمعه موقت شهرستان بافت  مورخ 16/04/96

حجت‌الاسلام حاج‌آقا علیرضایی امام‌جمعه موقت بافت خطبه‌های نماز جمعه این هفته ضمن دعوت همگان به رعایت تقوای الهی به واقعه‌ی جنگ احد اشاره کرد و بیان داشت: یکی از درس‌هایی که ما باید از جنگ احد بگیریم این است که ولایت‌پذیر باشیم و نباید پشت رهبرمان را خالی کنیم، زیرا همان‌طور که در جنگ احد پیروزی در نبرد به شکست تبدیل شد آن‌هم با اشتباه عده‌ای، در حال حاضر نیز همچنین است اگر پشت ولایت خالی شود حتی اگر عده‌ای باشند همه جامعه آسیب خواهند خورد.

امام‌جمعه موقت بافت در ادامه ابراز کرد: یکی از افتخاراتی ما این است که، رهبر معظم ما نایب امام زمان(عج) است. مسئولین بدانند که جایگاه رهبر انقلاباسلامی فقط در حد مرجعیت نیست، ایشان جایگاه نائبیت دارند، لذا بی‌احترامی و توهین به مقام معظم رهبری بی‌احترامی و توهین به امام زمان(عج) است.

وی تصریح کرد: رهبری که فرزندانشان در هیچ سمت سیاسی و دولتی حضور ندارند. رهبری که در شبانه‌روز بیشتر از 4ساعت استراحت نمی‌کنند و کارهایشان برنامه‌ریزی‌شده و با مدیریت است. رهبری که کوچک‌ترین انحراف اقتصادی و مالی در خودشان و فرزندانشان نمی‌توانید پیدا کنید. بی‌احترامی به ایشان نهایت بی‌شرمی است.

حجت‌الاسلام علیرضایی اشاره‌ای به سخنان حضرت آقا در هفته گذشته داشت و بیان کرد: مقام معظم رهبری«مدظله‌العالی»فرمودند؛ کارتان در شلیک شش موشک به مواضع دائش خیلی عالی بود، تا می‌توانید روی موشک کارکنید، دشمن باید سیلی بخورد، همگی می‌توانید و تا می‌توانید و امکان دارد کار بکنید.

وی ادامه داد: نکته‌ی حائز اهمیت این است که بعضی افراد کم‌لطفی‌هایی در این اواخر انجام می‌دهند، این‌همه حضرت آقا تأکید می‌کنند و از شهامت‌های سپاه تقدیر و تشکر می‌کنند اما بعضی افراد متأسفانه برای این‌که عظمت این کار زیر سؤال برود ذهن‌ها را مشغول چیزهای پوچ می‌کنند.

وی افزود: یک روز بحث مشروعیت و مقبولیت را مطرح می‌کنند و یک روز بحث مداحی مداح انقلابی را، ذهن‌ها را می‌برند به سمت و سویی که مردم یادشان برود که گفتند ما سایه شوم جنگ را برداشتیم، مردم یادشان برود که گفتند تحریم‌ها را برمی‌داریم، مردم یادشان برود که گفته بودند برجام چه‌کار می‌کند.

حجت‌الاسلام علیرضایی در پایان گفت: سپاه پاسدارانی که جانش را گذاشت در این راه و نزدیک 2 هزار نفر از بهترین سربازان و دلاورانش در سوریه و عراق شهید شدند. قرارگاه خاتم که 180 پروژه را فقط در سال 95 در کشور اجرا کرد من‌جمله همین پروژه‌ی فولاد بافت که اگر این‌ها نبودند الآن خیلی از جوانان ما بیکار بودند. مسئولین باید انصاف داشته باشند و واقعیت‌ها را بیان کنند.

تعداد برادران 660 نفر و تعداد خواهران 430 نفر بود و سخنران پیش از خطبه و بین دونماز نیزنداشتیم.