close
تبلیغات در اینترنت
نماز جمعه شهرستان بافت 23 تیرماه 96 نماز جمعه شهرستان بافت 23 تیرماه 96

آخرین ارسال های انجمن


عنوان پاسخ بازدید توسط
7 559 yasser

نماز جمعه شهرستان بافت 23 تیرماه 96

نماز جمعه شهرستان بافت 23 تیرماه 96

بسمه‌تعالی

خطبه‌های نماز جمعه شهرستان بافت به امامت حجت‌الاسلام آقاملایی امام‌جمعه موقت شهرستان بافت  مورخ 23/04/96

حجت‌الاسلام آقاملایی امام‌جمعه موقت بافت در خطبه‌های نماز جمعه این هفتهضمن دعوت همگان به رعایت تقوای الهی به واقعه 23 تیر سال 78 اشاره کرد و بیان داشت: 23 تیرماه سالروز همبستگی ملی در دفاع از ارکان مقدس نظام و ولایت‌فقیه است و همچنین پایان دادن به آشوب اخلال گران که بعد از رحلت امام(ره) این نانجیبان برنامه‌ای 10 ساله طرح‌ریزی کردند که پس‌ازاین مدت فتنه‌ای را رقم بزنند و حوادثی را به وجود آوردند. بعدازآن نیز دقیقاً 10 سال بعد موج دوم این فتنه را در ابعاد گسترده‌تری در سال 88 ایجاد کردند.

وی افزود: دشمنان نظام و انقلاب در این حوادث دست گذاشتند روی جوانانی که یا انقلاب را ندیده بودند یا انقلاب را درک نکرده بودند. و چه هتک حرمت‌ها و جسارت‌ها به جایگاه و مقام ولایت‌فقیه، حضرت امام(ره)، اماکن مقدسه و در آخر هتک حرمت به ساحت مقدس اهل‌بیت و امام حسین(ع) و آنجا بود که جوشش خون حسینی نمایان شده و نه‌تنها مردم تهران بلکه مردم سراسر ایران به خیابان‌ها آمدند و این فتنه بزرگ را خاموش کردند.

امام‌جمعه موقت بافت در ادامه ابراز کرد: همه شما قطعاً سخنان سخیف و گستاخانه‌ی وزیر خارجه‌ی آمریکا جیمز متیس را شنیده‌اید که گفته ایران مهم‌ترین عامل بی‌ثباتی در منطقه است. ایران اسلامی که خود قربانی تروریسم است و هزینه‌های گزافی را به خاطر این موضوع پرداخت کرده و پرداخت می‌کند را عامل بی‌ثباتی و محور شرارت در منطقه می‌خوانند و جای تأسف دارد برای مسئولین نادان و نابخردی که در جمهوری اسلامی این‌ها را تأیید می‌کنند و دم از مذاکره و آشتی با آمریکا می‌زنند.

حجت‌الاسلام آقاملایی در رابطه با آزادی موصل گفت: پیروزی موصل یعنی شکسته شدن شیشه عمر دائش، پیروزی موصل ثمره‌ی وحدت نیروهای بسیج و ظرفیت‌های مردمی بود، پیروزی موصل شکست نقشه‌ها و توطئه سران آمریکاست، پیروزی موصل تجلی نقش مرجعیت و علمای با بصیرت دین است و در آخر پیروزی موصل ثمره‌ی جان‌فشانی سرداران شهید و شهدای مظلوم و غریب مدافع حرم است.

وی در ادامه اشاره‌ای به 26 تیرماه سالروز تأسیس شورای نگهبان داشت و بیان کرد: شورای نگهبان یعنی قانون و قانون یعنی شورای نگهبان. اگر شورای نگهبان نباشد و یا تضعیف شود حرکت نظام زیر سؤال خواهد رفت. لذا می‌بینیم یکی از نقاطی که دشمن دست روی آن گذاشته و مورد تخریب و هجمه قرار می‌دهد خصوصاً در بحث انتخابات، شورای نگهبان و رئیس مجاهد و فاضل آن حضرت آیت‌الله جنتی(حفظه الله) است و متأسفانه عده‌ای بی‌خرد و نادان در کشور با دشمن همسو می‌شوند.

امام‌جمعه موقت بافت در آخر هفته‌ی بهزیستی و تأمین اجتماعی را تبریک گفت و از زحمات و تلاش‌های کارکنان این دو نهاد تشکر و برایشان آرزوی موفقیت کرد.

تعداد برادران 590 نفر و تعداد خواهران 400 نفر بود و سخنران بین دونماز آقای ایوبی از اعضای شورای نگهبان شهرستان بافت و موضوع سخنرانی ایشان در رابطه با وظایف و عملکرد شورای نگهبان بود.