close
تبلیغات در اینترنت
نماز جمعه شهرستان بافت 20 مردادماه 96 نماز جمعه شهرستان بافت 20 مردادماه 96

آخرین ارسال های انجمن


عنوان پاسخ بازدید توسط
7 567 yasser

نماز جمعه شهرستان بافت 20 مردادماه 96

نماز جمعه شهرستان بافت 20 مردادماه 96

 

بسمه‌تعالی

خطبه‌های نماز جمعه شهرستان بافت به امامت حجت‌الاسلام مهدی زاده امام‌جمعه شهرستان بافت  مورخ 20/05/96

«عزت ما سلفی با یک زن نیست/ دولت دوازدهم باید توجه به دسیسه‌ها و تهدیدهای غرب داشته باشد

حجت‌الاسلام مهدی زاده امام‌جمعه بافت در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ضمن اعلام انزجار از جنایات طالبان و داعش در افغانستان بیان داشت: جنایات وحشیانه منطقه شیعه‌نشین میرزا اولنگ، جنایات هولناکی که از قدرت و عاطفه انسان به دور است و جز روحیه و خوی حیوانی و حتی پست‌تر از آن انجام نمی‌دهد. جنایتی که دل و قلب هر بیننده و یا شنونده‌ای را می‌خراشد. آنچه به این زخم نمک می‌زند، سکوت بعضی از مسئولان و نمایندگان است که انگار روی آن‌ها گرد خاک مرگ را ریخته باشد.

همچنین خطیب جمعه بافت اشاره‌ای به مراسم تحلیف رئیس‌جمهور داشت و گفت: پس از مراسم تحلیف یک کار بسیار زشت و ناپسند که حتی رسانه‌های خارجی به آن دامن زدند و آن سلفی حقارت به‌وسیله تعدادی از نمایندگان خام منصب به جریان اصلاح‌طلب بود، نمایندگانی که عصاره‌ی ملت‌اند این گونه در مقابل این مقام اروپایی این‌گونه مثل یک بچه ذوق‌زده، هیجان‌زده و دست‌پاچه می‌شوند، که مورد مضحکه رسانه‌های داخلی و خارجی قرار می‌گیرند.

وی افزود: موضوعی که حکایت از خودباختگی و غرب‌زدگی این نمایندگان دارد، که عزت و غیرت ایرانی را خدشه‌دار می‌کند، عزت خود را در سلفی با یک زن می‌بینند. عزت ما سلفی با یک زن نیست، عزت و اقتدار ما در ایثارگری‌های رزمندگان اسلام در دوران 8 سال دفاع مقدس آن‌هم با دست‌خالی است. عزت و افتخار ما دست‌یابی به انرژی هسته‌ای علی‌رغم همه تحریم‌هاست. عزت و افتخار ما گوش به فرامین ولایت دادن است، نه یک سلفی.

حجت اسلام مهدی زاده تصریح کرد: دولت دوازدهم با اتمام مراسم تنفیذ و تحلیف وارد یک دوره چهارساله دیگر برای خدمت می‌شود. اگرچه در چهار سال گذشته در عملیاتی کردن وعده‌های خود ناکام بوده اما انتظار می‌رود در رفع مشکلات اقتصادی، تولید و اشتغال همت بگمارد و حل مشکلات اقتصادی را در رابطه با غرب و واردات بی‌رویه نبیند و وضعیت مسکن را روشن کند چراکه در چهار سال قبل وضع نامناسبی پیداکرده است. همچنین انتظار می‌رود رئیس‌جمهور در انتخاب وزرا دقت بیشتری می‌نمود، نه این‌که وزیر راهی که در مباحث محوله ناکام بود و مسکن مهر را مزخرف می‌نامید را دوباره معرفی کند.

وی خاطرنشان کرد: دولت دوازدهم باید توجه به دسیسه‌ها و تهدیدهای غرب داشته باشد، چراکه آمریکا از ایران سیلی خورده و به طرقی به دنبال ضربه به نظام جمهوری اسلامی است. تهدید، تحریم و امروزه به دنبال دسترسی به صلاح و ابزارهای ماست، لذا دولت باقدرت و اقتدار جواب خواسته‌های استکبار را بدهد و استکبار بداند که دستاوردهای نظامی و دفاعی ما خطوط قرمز ماست و هرکس پا روی خطوط قرمز ما بگذارد پا روی گردن او خواهیم گذاشت.

خطیب جمعه بافت در پایان ضمن تشکر از استاندار محترم که در یک ماه اخیر 4 جلسه اقتصاد مقاومتی تحت عنوان مثلث توسعه اقتصادی شهرستان بافت برگزار کردند، که ان شاء الله با عملیاتی شدن مصوبات جلسات اقتصاد مقاومتی هم مشکل فولاد و کرک و هم مشکل اشتغال شهرستان تا حدودی حل خواهد شد.

امام‌جمعه بافت همچنین از سرمایه‌گذار گوغر، آقای نقوی نیز که با تلاش‌های زائدالوصف کلینیک و پمپ‌بنزین را احداث کردند، تقدیر و تشکر نمود و ابراز امیدواری کرد اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی که الگو و طرح رهبر معظم در برابر تهاجم غرب است، علاوه بر باز کردن گره‌های کشور، عزت و عظمت اسلام در برابر کفر جهانی خواهد بود.

تعداد برادران 710 نفر و تعداد خواهران 460 نفر بود و سخنران پیش از خطبه و بین دونماز نیزنداشتیم.