close
تبلیغات در اینترنت
برگزاری صبحگاه مشترک به مناسبت هفته بسیج در شهرستان بافت برگزاری صبحگاه مشترک به مناسبت هفته بسیج در شهرستان بافت

آخرین ارسال های انجمن


عنوان پاسخ بازدید توسط
7 557 yasser

برگزاری صبحگاه مشترک به مناسبت هفته بسیج در شهرستان بافت

برگزاری صبحگاه مشترک به مناسبت هفته بسیج در شهرستان بافت

 

بسمه‌تعالی

خطیب جمعه بافت حجت‌الاسلام مهدی زاده در صبحگاه مشترک که به مناسبت هفته بسیج و با حضور تمام اقشار بسیج در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان برگزار شد، حضور پیدا کرد.مورخ 96/09/05

حجت‌الاسلام مهدی زاده امام‌جمعه بافت در مراسم صبحگاه مشترک، ضمن تسلیت شهادت امام حسن عسکری(ع)، تبریک آغاز امامت امام زمان(عج) و گرامی داشت هفته بسیج بیان داشت: بسیج یک قدرت مردمی در تداوم انقلاب اسلامی است . بسیج محور اصلی پایداری و عزتمندی نظام است و برای استمرار عزتمندی این نظام آنچه مهم است وظایف و رسالت بسیج است

وی تصریح کرد: از جمله  وظایف و رسالت های بسیج می‌توان به مسئولیت‌پذیری و مهم‌تر از آن بصیرت بسیجی اشاره کرد، بصیرت و شناخت آسیب‌های دشمن. لذا بسیجی باید همه‌ی هجمه‌های کفر را بشناسد و خطرپذیر باشد.

خطیب جمعه بافت همچنین به تبیین خطرات ابزاری دشمن پرداخت و ابراز کرد: مقام معظم رهبری دو سال قبل مهم‌ترین خطران دشمن را در مسئله‌ی نفوذ می‌داند؛ نفوذ فرهنگی، اقتصادی و سیاسی.

وی افزود: البته پیروزی دشمن در این سه حوزه به‌وسیله‌ی ابزاری است، ازجمله نفوذ رخنه‌ای؛ این‌که کسی از بیرون به‌عنوان جاسوس در داخل این نظام نفوذ کند. دیگری نفوذ ارتباطی است؛ که با برقراری ارتباط، معامله و دادوستد صورت می‌گیرد و از همه مهم‌تر نفوذ جریانی است؛ این‌که یک جریان در داخل کشور به‌عنوان پیاده‌نظام دشمن ساخته شود و در مقابل بسیج قرار بگیرد، که البته الحمدالله با هوشیاری ملت و دولت این ابزارها خنثی ‌شده است.