close
تبلیغات در اینترنت
نماز جمعه شهرستان بافت 17 آذرماه 96 نماز جمعه شهرستان بافت 17 آذرماه 96

آخرین ارسال های انجمن


عنوان پاسخ بازدید توسط
7 567 yasser

نماز جمعه شهرستان بافت 17 آذرماه 96

نماز جمعه شهرستان بافت 17 آذرماه 96

 

بسمه‌تعالی

خطبه‌های نماز جمعه شهرستان بافت به امامت حجت‌الاسلام مهدی زاده امام‌جمعه شهرستان بافت مورخ 17/09/96

«به‌یقین ملت‌های مسلمان و سکوت نمی‌کنند و برخوردی قاطع با رژیم غاصب صهیونیستی خواهند داشت.»

حجت‌الاسلام مهدی زاده امام‌جمعه بافت در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ضمن دعوت همگان به رعایت تقوای الهی و پرهیزکاری در واکنش به حرکت ترامپ بیان داشت: استکبار در 80 سال پیش به‌منظور براندازی اسلام دو نقشه را باهم طراحی کرد، اول اینکه فلسطین را تسخیر کند، دوم ایران را از بدنه اسلام جدا کند، چراکه می‌دانست اگر ایران در پیکره اسلام بماند، این ایران است که استکبار و اسرائیل را خاکستر خواهد کرد، لذا در ایران به‌وسیله رضاخان قلدر جنایاتی را انجام داد، در سال 1314 صدها نفر را به خاک و خون کشاند، جنایات رضاخان در سال 1314 مقارن و همراه بود با همان سال‌هایی که صهیونیست‌ها زمین‌های فلسطین را می‌خریدند و دولت اسرائیل را تشکیل می‌دادند.

وی افزود: اما جنایات و توطئه‌شان در ایران کارساز نبود و نتوانستند ایران را از پیکره اسلام جدا کنند. و در ایران به‌واسطه علمایی چون امام(ره) و امروزه رهبر معظم انقلاب(حفظه الله) توطئه‌های آن‌ها یکی پس از دیگری به سنگ می‌خورد، اما فلسطین را گرفتند، فلسطینی‌ها را آواره کردند و دولت ناپاک اسرائیل را به‌عنوان تنها دولت دارای صلاح اتمی در منطقه تشکیل دادند.

وی تصریح کرد: متأسفانه با سکوت و یا همراهی دولت‌های به‌ظاهر اسلامی چون آل سعود خبیث و آل خلیفه جنایت‌هایی را انجام دادند، تا اینکه امروز ترامپ احمق به خاطر همان سکوت‌ها و همراهی کردن‌ها فرصتی را پیدا می‌کند و قدس شریف را به‌عنوان پایتخت اسرائیل معرفی می‌کند، البته رهبر معظم انقلاب(حفظه الله) در رابطه با دولت‌هایی که در خدمت آمریکا هستند فرمودند: "این به ضرر آن‌هاست، این عاقبتش همانی است که قرآن فرمود، خودشان را نابود می‌کنند".

خطیب جمعه بافت در ادامه ابراز کرد: به‌یقین ملت‌های مسلمان توجه ویژه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب(حفظه الله) که فرمودند: "همه موظف‌اند از فلسطین، آزادی فلسطین و نجات ملت فلسطین دفاع کنند" دارند، سکوت نمی‌کنند و برخوردی قاطع با رژیم غاصب صهیونیستی خواهند داشت، چراکه مسئله اسرائیل و مقابله با صهیونیست‌ها را مسئله خود اسلام دانسته و می‌دادند که کفر جهانی آمده در برابر پیامبر و اسلام، خاک‌ریز درست کند تا اسلام را براندازی کند.

وی عنوان کرد: لذا صف مقدم جبهه کفر اسرائیل است که با این غده سرطانی قرآن، دین و پیامبر را براندازی کند، که باید همه مسلمین جهان و ملت‌های مسلمان بپا خیزند و کار اسرائیل را یکسره کنند. ان شاء الله با این وحدت جهانی، این جبهه را خورد کرده و خاک‌ریز دشمن را نابود خواهند کرد.

امام‌جمعه بافت در پایان ضمن گرامی داشت 16 آذر روز دانشجو بیان داشت: 16 آذر روز دانشجو، روز مبارزه با استکبار، روزی که اولین جنبش ضدآمریکایی در کشور به وجود آمد و روزی که اولین ندای مرگ بر آمریکا، سه کشته از دانشگاه گرفت، که امروزه پس از گذشت 64 سال این ندای مرگ بر آمریکا در تمام دنیا طنین‌انداز شده است.

تعداد برادران 710 نفر و تعداد خواهران 470 نفر و سخنران قبل از نماز و بین دو نماز نیز نداشتیم.