close
تبلیغات در اینترنت
نماز جمعه شهرستان بافت 1 دی ماه 96 نماز جمعه شهرستان بافت 1 دی ماه 96

آخرین ارسال های انجمن


عنوان پاسخ بازدید توسط
7 567 yasser

نماز جمعه شهرستان بافت 1 دی ماه 96

نماز جمعه شهرستان بافت 1 دی ماه 96

 

بسمه‌تعالی

خطبه‌های نماز جمعه شهرستان بافت به امامت حجت‌الاسلام مهدی زاده امام‌جمعه شهرستان بافت مورخ 01/10/96

«آی‌کیو و عقل بالا از آن شیر بچه‌های سپاه است، که آر– کیو170آمریکا را بااقتدار و عزت به زمین نشاندند و علی‌رغم تحریم‌ها موشک‌های قاره‌پیما می‌سازند.»

حجت‌الاسلام مهدی زاده امام‌جمعه بافت در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ضمن دعوت به رعایت تقوای الهی بیان داشت: جناب آقای رئیس‌جمهور در چند روز اخیر همایش و جشن یک‌ساله‌ی منشور حقوق شهروندی را برگزار کرد. منشور حقوق شهروندی یک سری حقوق را برای شهروندان ترسیم می‌کند؛ ازجمله حق کرامت و برابری انسانی، حق تشکیل و برخورداری از خانواده، حق اشتغال و کار شایسته، حق رفاه و تأمین اجتماعی. حال دولت محترم بعد از یک سال باید گزارش دهد که در این‌یک سال گذشته تاکنون چقدر به حقوق مردم اهمیت داده و پیگیر آن بوده است.

وی اظهار کرد:مهم‌ترین مسئله در بحث حقوق شهروندی ایجاد اشتغال برای جوانان است، که متأسفانه دولت در این حق نمره‌ی قابل قبولی نگرفته است و امروز جوانان در بحث اشتغال با مشکلات جدی مواجه هستند. اگر دولت می‌خواهد به منشور حقوق شهروندی عمل کند از شعارهای فانتزی و به‌دوراز واقعیت دوری کند، دست گردن‌کلفت‌ها و آقازاده‌ها را از بیت‌المال قطع کند بساط نورچشمی‌ها و اطرافیان را جمع کند.

خطیب جمعه بافت در ادامه به مسئله‌ی قاچاق اشاره داشت و ابراز کرد: چند روز قبل افشاگری شد که با کارت بازرگانی یک زن بی‌سواد روستایی ماشین‌های لوکس قابل‌توجهی به‌صورت قاچاق از گمرک وارد کشور شده است. متأسفانه 70% قاچاق کشور که بازارهای ما را تسخیر کرده است، عمدتاً از مجاری قانونی و در حضور چشمان گمرک وارد کشور می‌شود که بس جای تأسف و تأمل دارد.

وی ادامه داد: 4 سال است که رهبر معظم انقلاب روحی فدا مسئله‌ی اقتصاد مقاومتی و شاخص‌های آن را بیان می‌کند. امسال نیز سال اقتصاد مقامتی تولید و اشتغال است، 9 ماه از سال گذشت اما چقدر توجه به این مسئله شد؟! چقدر ماشین‌های لوکس خارجی به‌صورت قاچاق وارد ایران شد، چقدر اجناس خارجی در بازارهای کشور وجود دارد، این کجا باروحیه‌ی اقتصاد مقاومتی سنخیت دارد.

امام‌جمعه بافت تصریح کرد: امروز دشمنی که در جنگ سخت از ملت ایران شکست‌خورده است، در جنگ نرم علی‌الخصوص مبارزه اقتصادی به فکر از بین بردن نظام مقدس جمهوری اسلامی است، که بیکاری جوانان و تعطیلی کارخانه‌ها جاده‌صاف‌کن توطئه دشمن است.

وی تأکید کرد: لذا دولت اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرد، جلوی واردات بی‌رویه و قاچاق را بگیرد. ما در این مملکت عزت ملی می‌خواهیم، امنیت و پیشرفت می‌خواهیم و این امنیت و عزت درگرو اقتصاد مقاومتی خواهد بود.

حجت‌الاسلام مهدی زاده در پایان عنوان کرد: یکی از حامیان فتنه که هرازگاهی توهین و جسارتی به مردم شریف می‌کند، این دفعه نیز خود و اطرافیانش را برتر جامعه دانست و خود را با آی‌کیوی بالا معرفی کرد و دیگران را پایین‌تر. باید توجه مرعشی و اطرافیانش را به این فرمایش امیرالمؤمنین علی(ع) جلب کرد که می‌فرمایند: "معاویه از من باهوش‌تر نیست، او نیرنگ‌باز است. آنچه معاویه دارد عقل نیست، شیطنت است".

وی افزود: جناب مرعشی، این‌که بر گرده‌ی بیت‌المال تکیه زدن، این‌که حق مردم کرمان را از مؤسسه‌ی مولی‌الموحدین به جیب زدن، اینکه با نیرنگ و دغل هفت باغ را باقیمتی گزاف به مردم فروختن، این‌که از فتنه گران حمایت کردن و به دنبال براندازی نظام بودن، این آی‌کیو نیست، این شیطنت و دغل است.

وی خاطرنشان کرد: آی‌کیو و عقل بالا از آن شیر بچه‌های سپاه است، که آر– کیو170آمریکا را بااقتدار و عزت به زمین نشاندند و علی‌رغم تحریم‌ها موشک‌های قاره‌پیما می‌سازند، به‌طوری‌که دشمن جرئت نزدیک شدن به خاک ایران را نمی‌کند. اگر با این آی‌کیوهای بالای شما(شیطنت معاویه) قرار بود کشور اداره شود، یقین بدانید امروز کشور به دست بیگانگان بود.

تعداد برادران 790 نفر و تعداد خواهران 580 نفر و سخنران قبل از نماز و بین دو نماز نیز نداشتیم.