close
تبلیغات در اینترنت
نماز جمعه شهرستان بافت 22 دی ماه 96 نماز جمعه شهرستان بافت 22 دی ماه 96

آخرین ارسال های انجمن


عنوان پاسخ بازدید توسط
7 567 yasser

نماز جمعه شهرستان بافت 22 دی ماه 96

نماز جمعه شهرستان بافت 22 دی ماه 96

 

بسمه‌تعالی

خطبه‌های نماز جمعه شهرستان بافت به امامت حجت‌الاسلام مهدی زاده امام‌جمعه شهرستان بافت مورخ 22/10/96

«شکست آمریکا و ذلت استکبار به 39 سال قبل برمی‌گردد، آن‌هم زمان فرار شاه از ایران در 26 دی‌ماه سال 57»

حجت‌الاسلام مهدی زاده امام‌جمعه بافت در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ضمن دعوت همگان به رعایت تقوای الهی به نقش نماز جمعه تهران در تداوم انقلاب اسلامی اشاره کرد و بیان داشت: 4 دی‌ماه سالروز انتصاب رهبر انقلاب اسلامی به امامت جمعه تهران توسط امام(ره) علیه است. در آن زمان نماز جمعه تهران تریبون منحصربه‌فرد نظام و انقلاب به شمار می‌آمد. آنچه که برای امام(ره) مهم بود حفظ و تداوم انقلاب اسلامی است و آن تداوم و حفظ انقلاب را در وجود باکفایت حضرت آقا می‌دیدند. لذا از بین تمام شخصیت‌های سیاسی و انقلابی دست روی مقام معظم رهبری(روحی فدا) گذاشتند و ایشان را به‌عنوان امام‌جمعه تهران منصوب کردند.

وی افزود: با توجه به این‌که امام‌جمعه تهران آقای منتظری بود و به‌محض انصراف ایشان از این جایگاه، بلافاصله حضرت امام(ره) طی حکمی مقام معظم رهبری(حفظه الله) را به امامت جمعه تهران منصوب کردند و این عنایت امام(ره) بیانگر شناخت کامل ایشان از خصوصیات و ویژگی‌های منحصربه‌فرد اجتماعی، انقلابی و بصیرتی حضرت آقا(روحی فدا) بود.

وی تأکید کرد: امروز پس از 28 سال از رحلت امام(ره) به این حرکت ایشان پی می‌بریم، چراکه تنها کسی که این انقلاب را با تمام فراز و نشیب‌هایش حفظ کرد و از گزند دشمنان داخلی نجات داد، شخص رهبر حکیم انقلاب اسلامی امام خامنه‌ای(حفظه الله) است، که چگونه باگذشت 39 سال از انقلاب اسلامی برای حفظ نظام با مدیریت انقلابی خود و همچنین روحیه‌ی انقلابی، بصیرت افزایی کرده و توطئه‌های دشمنان را به همگان گوش زد و خنثی می‌کند. هم چون فرمایشات بسیار مهم ایشان در جمع هزاران نفر از مردم قم و تبیین و روشنگری از فتنه‌ی جدید که برای همگان حائز اهمیت است.

خطیب جمعه بافت عنوان کرد: حضرت آقا در جمعه مردم قم، فتنه‌ی اخیر را در یک مثلث شرور تبیین کردند که استکبار جهانی چون آمریکا و رژیم صهیونیستی از یک‌سو، ثروتمندان حرام‌خوار و مرتجع منطقه چون عربستان که با پول‌های خود جهت کشتار مسلمین نوکری آمریکا را می‌کنند از سوی دیگر و منافقان کوردل و بدخواهان داخلی که پیاده‌نظام فتنه هستند ضلع سوم این مثلث شرور را در فتنه اخیر تشکیل دادند، که ملت ایران با ضربه‌ی کاری و حضور به‌موقع هر سه گروه را شکستی مفتضحانه داد.

امام‌جمعه بافت در ادامه ضمن اشاره به سالروز فرار شاه از ایران در 26 دی‌ماه سال 57 ابراز داشت: شکست آمریکا و ذلت استکبار به 39 سال قبل برمی‌گردد، آن‌هم زمان فرار شاه از ایران در 26 دی‌ماه سال 57. روز 26 دی‌ماه سرآغاز شکست استکبار جهانی است. بدبختی استکبار از روز 26 دی‌ماه 57 آغاز شد که مزدور جیره‌خوار و نوکر دربار کاخ سفید از این مملکت رانده شد. آن روز ذلت، خواری و شکست آمریکا در ایران امضاء شد.

وی افزود: از آن زمان هرچه قدر علیه ایران توطئه می‌کند و پشت سرهم، لحظه‌به‌لحظه به دنبال ضربه به این نظام است، اما توسط این ملت با هدایت‌های رهبر معظم انقلاب سرش به سنگ می‌خورد، چراکه برای ایران 39 سال تجربه‌ی قطعی است که استکبار و آمریکا روی کره‌ی خاکی عنصر شکست‌خورده و ذلیلی شده است که به‌هیچ‌وجه قدرت سلطه بر این کشور را نخواهد داشت.

ویهمچنین اظهار کرد:یکی دیگر از فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع مردم قم توجه به قشر ضعیف جامعه است، که همه باید حرکت کنند دولت، مجلس، رقبای دولت و هرکسی که در کشور ظرفیتی دارد، باید در رفع مشکلات مردم کمک کند.

امام‌جمعه بافت به رفع فیلتر اینستاگرام توسط وزارت ارتباطات واکنش نشان داد و گفت: با توجه به این‌که اینستاگرام دارای میلیون‌ها محتوای محرمانه علیه امنیت و مقدسات اسلامی و همچنین غیراخلاقی است که در اغتشاشات اخیر نیز نقش بسیار مهمی را ایفا کرد و توسط شورای امنیت ملی فیلتر شده بود، متأسفانه شاهد رفع فیلتر آن توسط وزارت ارتباطات هستیم. اینستاگرامی که متأسفانه مدیریت آن در دست سرویس‌های جاسوسی شیطان بزرگ است.

وی ادامه داد: فقط در بخشی از آن 250 میلیون محتوای خلاف عفت و اخلاق و 500 هزار محتوای ضد امنیتی و علیه مقدسات توسط نیروهای نظامی و امنیتی شناسایی شد. چرا مسئولین ما این‌قدر نسبت به این سگ هار فضای مجازی بی‌تفاوت هستند.

حجت‌الاسلام مهدی زاده در پایان به برجام اشاره کرد و گفت: امروز جمعه 22 دی‌ماه، روز تصمیم‌گیری رئیس‌جمهور خاص آمریکا در رابطه با برجام است، که باید تصمیم بگیرد تمدید کند تحریم‌های ایران را و برجام را به هم بزند یا تعلیق کند و برجام را بپذیرد. هر تصمیمی که بگیرد، برجام را رد کند یا بپذیرد، به نفع ملت ایران خواهد بود و به فضل الهی بازهم تیر آمریکا به سنگ خواهد خورد.