تبلیغات در اینترنتclose
ثبت نام در
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::
logo_Rozblog
زمان جاری : شنبه 30 شهریور 1398 - 4:05 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم
قوانین انجمن
1. وب‌سایت دفتر امام‌جمعه بافت، طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌نماید و کاربران محترم آن موظف‌اند هیچ‌گونه مطالب مغایر با شئونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را در این وب‌سایت قرار ندهند. در صورت اثبات این امر، شناسه‌ی کاربری این افراد لغو شده و تبعات این موضوع نیز بر عهده‌ی خود ایشان خواهد بود.

2. حقوق معنوی محتوایی که توسط کاربران وب‌سایت دفتر امام‌جمعه بافت تولیدشده و بر روی این وب‌سایت قرار می‌گیرد، متعلق به وب‌سایت دفتر امام‌جمعه بافت است: وب‌سایت دفتر امام‌جمعه بافت حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می‌دارد.

3.خدمات و محتوياتی که توسط وب‌سایت دفتر امام‌جمعه بافت تولید و عرضه می‌گردند؛ صرفاً جهت استفاده‌ در این وب‌سایت هستند. هرگونه سوءاستفاده از اطلاعات، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از وب‌سایت دفتر امام‌جمعه بافت پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوءاستفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت دفتر امام‌جمعه بافت و لینک به مطلب ذکرشده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان وب‌سایت.

4.اطلاعات موجود در این وب‌سایت از منابع معتبر و مرتبط و توسط متخصصین این رشته جمع‌آوری، ترجمه و تدوین‌شده‌اند؛ بااین‌حال به دلیل ماهیت تغییرپذیر این اطلاعات، وب‌سایت دفتر امام‌جمعه بافت مسؤولیتی در قبال صحت اطلاعات بخش راهنمای سفر، ویزای توریستی و... بر عهده نمی‌گیرد.

5. اطلاعات موجود کاربران در وب‌سایت کاملاً شخصی می‌باشد. لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد نماید تا عامل تلاش جهت هک کردن هرگونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌نماید که هرگونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به وب‌سایت دفتر امام‌جمعه بافت اطلاع دهد.

6. کاربر حق درج اطلاعات شخص دیگری غیر از خود را جهت ثبت‌نام و رزرو نداشته و تعهد می‌نماید که اطلاعات خود را به‌صورت صحیح در وب‌سایت وارد نماید. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسؤولیت عواقب بعدی این عمل به عهده‌ی کاربر می‌باشد.

7. کاربر تعهد می‌نماید هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وب‌سایت دفتر امام‌جمعه بافت اصلاح نماید. در غیر این صورت، این وب‌سایت هیچ‌گونه مسؤولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.

8.وب‌سایت دفتر امام‌جمعه بافت حق دارد برای تأمین هزینه‌های جاری سایت، از آگهی‌های تبلیغاتی استفاده کند؛ اما مسؤولیتی در قبال محتوای این آگهی‌ها ندارد.

9. استفاده از این وب‌سایت برای مقاصد تجاری، تبلیغات، بازاریابی و نظایر آن ممنوع است. برای تبلیغ بر روی این وب‌سایت می‌توانید با ما تماس گرفته و از شرایط تبلیغ آگاه شوید.

10.هرگونه سوءاستفاده از نام وب‌سایت دفتر امام‌جمعه بافت، مکاتبه از طرف وب‌سایت دفتر امام‌جمعه بافت و یا استفاده از نام‌های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس‌دهندگان و سرویس‌گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.